Nasza misja

Nasza misja

Pragniemy aby świat stał się lepszy i piękniejszy. I możemy zmieniać go razem. Wspólnie sprawimy, że wokół nas będzie więcej przyjaźni, miłości i zrozumienia. Każdy z nas ma piękne marzenia i pragnienia więc róbmy wszystko co w naszej mocy aby je spełniać.

Przełamujmy ograniczenia

Jesteśmy małą firmą ale z ambitnymi celami i z nie lada wyzwaniem – „only the sky is the limit” – nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy z nas jest wyjątkowy. Dlatego pragniemy spełniać wyjątkowe marzenia. Unikatowy dywan, rolety rzymskie idealnie pasujące do Twojego domu, kosz którego nie znajdziesz w żadnym sieciowym sklepie. Z nami masz pewność, że otrzymujesz produkt doskonale pasujący do Ciebie i Twojego stylu.

Zrównoważony rozwój

W trosce o nasze otoczenie, nasze zdrowie i przyszłość naszych dzieci stale poszukujemy rozwiązań, które będą chroniły środowisko. Nasze produkty tworzymy w duchu zero waste i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

A co to znaczy? Oznacza to, że ograniczamy do absolutnego minimum używanie w produkcji sztucznych materiałów. Domowe akcesoria wykonane z naturalnych materiałów to nie tylko ochrona planety ale również codzienna ochrona zdrowia Twojego i Twojej rodziny. Szyjemy i tworzymy z półproduktów pochodzących z natury, z bawełny i lnu.

Opakowania zero waste

Nasze opakowania nie są zwykłym pudełkiem, które zaraz po rozpakowaniu wyrzucisz. Wszystkie produkty pakujemy w bawełniane woreczki, które szyjemy z resztek jakie nam zostają po produkcji. Bawełniany woreczek przyda Ci się w garderobie, w kuchni albo łazience. Sprawdzi się też doskonale na zakupach. Warto dbać o nasze bezpieczeństwo, czyli otoczenie wolne od poliestrów i dodawać swoją małą cegiełkę do ochrony środowiska.

Zrównoważona produkcja

Wszystkie produkty realizujemy na bieżąco, zgodnie z Waszymi wytycznymi. Nie gromadzimy zapasów, nie mamy wielkich magazynów w których piętrzą się nikomu nie potrzebne rzeczy. Każdy produkt powstaje dopiero z chwilą złożenia przez Ciebie zamówienia.

A jeśli z jakiś powodów zmieniasz zdanie i zwracasz go nam (pamiętaj, że u nas masz na zastanowienie się aż 30 dni) to przerabiamy go na coś innego. U nas nic się nie marnuje.

Kim jesteśmy

Od 5 lat pośród zieleni natury i kojącej ciszy powstają nasze pomysły i Wasze produkty. Nasza pracownia mieści się w małej wiosce na Dolnym Śląsku. W cudownej oazie spokoju, z dala od wielkomiejskiego zgiełku realizujemy naszą pasję.

Tworzymy dla Was dywany, kosze, ubieramy Wasze sypialnie, łazienki i jadalnie. Pracujemy nad prototypami i testujemy je. Czasem coś nam się nie udaje, coś trzeba poprawić. Dostajemy od Was cudowne wskazówki, nawet te krytyczne. Nie poddajemy się i próbujemy dalej.

Chętnie rozmawiamy z naszymi klientami. To Wy jesteście dla nas inspiracją. Dziękujemy Wam za to, że jesteście i że wnosicie nam tyle radości.

Ewa Kulik

Nasza misja - zdjęcie właścicielki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl