Sypialnia to Twoje królestwo

To tu spędzamy dużą część naszego życia. To w sypialni jesteśmy najbardziej bezbronni. To nasze miejsce relaksu, odpoczynku i ładowania baterii. Dlatego tak dużą rolę przywiązujemy do designu naszej alkowy. A okno w sypialni ma szczególne znaczenie. Za dnia daje nam światło i blask a nocą pragniemy je zakryć, aby czuć się komfortowo. Do zasłonięcia okien przed niechcianym wzrokiem doskonałym wyborem są rolety rzymskie.

Rolety rzymskie do sypialni

Dlaczego warto zakładać rolety rzymskie w sypialni?

Najważniejszą funkcją rolety rzymskiej w sypialni jest ochrona prywatności. Zaciemniające rolety dają komfort przed przypadkowym zaglądnięciem przechodnia w Twoje okna, jak również chronią Cię przed blaskiem ulicznych latarni. Kiedy potrzebujesz snu w ciągu dnia, stworzą optyczny, kojący klimat, który pomoże Ci odpocząć. 

Oczywiście, to nie jedyna ich funkcja. Dobierając kolor i stylistykę lnianych lub bawełnianych rolet do sypialni, podkreślisz jej piękno i ocieplisz wnętrze. Stwórz klimatyczną strefę relaksu efektownymi roletami rzymskimi.

Jak prać rolety rzymskie?

Sypialnia to miejsce w domu, w którym szczególnie musimy zwracać uwagę na higienę i eliminowanie roztoczy i drobnoustrojów. Rolety rzymskie z naturalnych tkanin skutecznie ochronią Ciebie i Twoich bliskich przed słońcem, a jednocześnie są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. 

Pielęgnacja rolet rzymskich jest bardzo prosta. Odczepiasz roletę od szyny, która jest zamocowana na wygodnym rzepie. Potem wyjmujesz tylko fiszbiny i możesz rolety prać w pralce w temperaturze zgodnej z informacją na metce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl