Rolety rzymskie osłaniające

Jak ożywić okno w sypialni lub salonie zachowując jednocześnie elegancję i stylistykę wnętrza? Prostota i minimalizm rolet rzymskich wniesie do Twojego domu ciepło i zapewni ochronę Waszej prywatności. Całkowicie rozwinięte rolety ograniczają dopływ światła, tworzą przyjemny klimat. Cudowną zaletą osłon rzymskich jest ich efektowny wygląd dzięki regulowanemu stopniowi zaciemniania, który ustalasz według swoich potrzeb.

Rolety rzymskie osłaniające

W jakim pomieszczeniu najlepiej sprawdzają się rzymskie osłony okienne zaciemniające?

Rzymskie rolety w Twoim domu to synonim elegancji, podkreślający smak i doskonały styl domowników. Osłaniające od światła rolety sprawdzają się w salonie, kiedy pragniesz odrobiny prywatności i stworzenia odpowiedniego klimatu. Niezastąpione są w sypialni, szczególnie w okresie wiosenno-letnim, gdy dni są długie, a Ty pragniesz dłużej odpoczywać. Kolejnym miejscem, w którym warto montować osłaniające i zaciemniające rolety, jest łazienka, gdzie prywatność ma szczególne znaczenie.

Rolety bez wiercenia

Z wiertarką jest Ci nie po drodze? A może Twój mąż/ partner ciągle obiecuje, że wywierci dziurę w ścianie, a Ty czekasz i czekasz … Teraz nie musisz czekać. Rzymskie rolety z montażem bezinwazyjnym to strzał w dziesiątkę, kiedy nie możesz, nie chcesz albo się nie da wiercić dziur w ścianie. Zakładasz rolety na ramie okna, bez żadnego montażu, bez narzędzi. Wystarczy praca Twoich rąk, chęci i gotowe.

Roleta rzymska na wymiar

Każde okno jest inne. Każdy z nas ma swoje preferencje, upodobania. Dlatego roleta musi być dopasowana do Ciebie i Twoich wnętrz. To Ty ustalasz jej szerokość, długość, kolor, stronę sznurka, a nawet rodzaj jego zakończenia. Twój pomysł - nasze wykonanie. Duet doskonały.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl