Rolety rzymskie w oknie łazienki

Masz piękne okno w łazience, ale pragniesz czegoś co zapewni intymność, a jednocześnie będzie dyskretną ozdobą. Taki komfort zapewniają rolety rzymskie. Zajmują mało miejsca, są szalenie dekoracyjne a przy tym niezwykle praktyczne. Zaciemniające rolety rzymskie w łazience to doskonały wybór na lata. 

Rolety rzymskie do łazienki

Czy rolety rzymskie są praktyczne?

W każdym pomieszczeniu spełniają bardzo praktyczną funkcję. A w łazience, gdzie potrzebujesz prywatności, szczególnie. Zakładając wygodne rolety bez wiercenia w łazience, regulujesz w prosty sposób ile okna chcesz odsłonić. Ile światła wpuścić, w zależności od tego, co akurat robisz. 

Rolety rzymskie z lnu

Do łazienki szczególnie polecamy lniane rolety. Są wystarczająco zaciemniające, aby zapewnić intymność. Jednocześnie właściwości lnu doskonale sprawdzają się w pomieszczeniu, gdzie jest dużo wilgoci. Antyseptyczność lnu, czyli jego zdolność do odpychania kurzu jest bardzo ważnym aspektem przy wyborze osłon okiennych dla alergików, małych dzieci i osób starszych. 

Lniane rolety bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy je zdjąć i wyprać w pralce. Po praniu delikatnie wyprasować i można wieszać na okno. Cudowną zaletą lnianych dekoracji jest ich wzmacnianie się z biegiem czasu i z każdym praniem.

Dlatego właśnie lniane rolety rzymskie to doskonały pomysł na dekorację Twojego okna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl